Анапський чиновник сяде на 2 роки за здирництво

В Анапі чиновника-здирника Дмитра Попандопуло засудили на 2 роки

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", в Анапі директор МУП "Об'єднання курортних послуг" Дмитро Попандопуло цілеспрямовано створював "адміністративні бар'єри" підприємцям, які працюють в курортній зоні міста.

За відомостями видання, чоловік потім змушував їх платити йому хабар за своє заступництво і за можливість організувати торгівлю на муніципальних пляжах. В результаті оперативно-розшукових заходів стало відомо, що тільки з одного підприємця Попандопуло за сезон міг отримати до 1,5 млн рублів. Оплата повинна була проходити в три етапи: 1 млн рублів на початку курортного сезону і ще по 500 тис. рублів при завершенні.

При цьому директор МУП "Об'єднання курортних послуг" не займався питаннями торгівлі на пляжах. У його компетенцію входило поточне утримання територій, санітарний порядок і безпеку.

Чиновник був затриманий співробітниками УФСБ Росії по Краснодарському краю в червні 2017 року, коли він в одному з курортних кафе отримав від місцевого підприємця 1 млн рублів в якості хабара.

За даним фактом слідчим відділом УФСБ Росії по Краснодарському краю щодо чиновника порушив і розслідував кримінальну справу за ч. 3 ст. 30, ч. 4 ст. 159 КК РФ про замах на шахрайство в особливо великому розмірі - в незаконному отриманні грошей від фізичної особи за ведення комерційної діяльності на пляжах.

У листопаді 2018 року в відношенні нього вступив в законну силу вирок Анапского міського суду. Суд визнав його винним і призначив йому два роки позбавлення волі зі штрафом у розмірі 100 тис. рублів.

Як повідомляв Depo.Кубань, на горі Великого Утріша застрягли чотири людини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань