Через негоду мешканці Туапсе залишились без житла

Постраждалі від повені в Туапсе залишаються без даху над головою
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", місцеві жителі звернулися за допомогою до прокуратури.

За відомостями видання, 24 і 25 жовтня 2018 року в Краснодарському краї пройшли сильні дощі, що призвели до серйозних підтоплень. Найсильніше постраждали Туапсинський і Апшеронський райони, а також Сочі.

В результаті стихії загинули 6 осіб, підтоплені 1800 будинків в 30 населених пунктів, повністю зруйновані 274 будинки.

Отримати новий дах над головою постраждалим від негоди виявилося не так просто. Наприклад, в Туапсе деякі сім'ї досі живуть з тріщинами в стінах і водою в підвалі. Комусь пощастило ще менше - вдома у них зовсім не залишилося, доводиться тулитися в родичів або в орендованих будинках.

Багатодітній Родині Семенових, наприклад, чиновники обіцяли нове житло, але в підсумку відмовили, так як вони прописані в іншому місці. Через суд їм вдалося отримати тільки компенсацію.

Також відмова отримали ті, хто побудував будинок, але не встиг до повені ввести його в експлуатацію, або ті, хто має частку в квартирі родича.

Туапсинському чиновники запевняють, що люди не могли отримати житло, тому що в законі Краснодарського краю були прогалини. Але сьогодні завдяки їхній ініціативі, були внесені поправки і закон поміняли. Однак насправді, поправки, про які говорять народні обранці, ніхто не брав і навіть ще не розглядав. У розкладі крайових закзборів  це питання буде обговорюватися на сесії, яка відбудеться тільки в кінці квітня. І це буде лише перше слухання.

Крім того, чиновники наполягають, що з усіма постраждалими оперативно працюють спеціальні комісії. Однак господарі зруйнованих великою водою будинків спростовують дану інформацію. За словами людей, до них комісії приїжджали ще в жовтні і склали акти. Далі справа з мертвої точки не зрушила.

Як повідомляв Depo.Кубань, жителів Анапи відбирають машини на дорозі

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань