ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для акуратних водіїв можуть бути знижені тарифи ОСАГО

Такі поправки до чинного закону запропонував Мінфін

Depo.
10 жовтня 2018 14:40
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", дану пропозицію відомство направило Центробанку, що регулює страхову галузь.

За відомості видання, в листі йдеться, що розрахунок вартості поліса ОСАЦВ повинен проводитися за новою методикою. А саме вартість прив'яжуть до манери водіння. Пропонують враховувати частоту порушення правил, різкість гальмування і перестроювання.

Передбачається, що для цього на автомобілях будуть встановлювати спеціальні пристрої. Також страховики отримають право відхилятися від базових тарифів, встановлених ЦБ. Йдеться про на 30 відсотків в обидві сторони, в подальшому заплановано збільшити на 40 відсотків). У версії регулятора передбачений коридор тільки в 20 відсотків.

Натомість пропонується скасувати два поправочних коефіцієнта, на які множаться тарифи ЦБ, - регіональний і коефіцієнт потужності автомобіля.

Як передає видання Стрічка, Мінфін і ЦБ вже кілька місяців спільно працюють над проектом реформи ОСАГО. Її мета - зробити вартість поліса індивідуальної для кожного водія замість нинішніх стандартизованих розцінок.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі директорка двох фірм спричинила загибель понад 400 дерев.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань