Для акуратних водіїв можуть бути знижені тарифи ОСАГО

Такі поправки до чинного закону запропонував Мінфін

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", дану пропозицію відомство направило Центробанку, що регулює страхову галузь.

За відомості видання, в листі йдеться, що розрахунок вартості поліса ОСАЦВ повинен проводитися за новою методикою. А саме вартість прив'яжуть до манери водіння. Пропонують враховувати частоту порушення правил, різкість гальмування і перестроювання.

Передбачається, що для цього на автомобілях будуть встановлювати спеціальні пристрої. Також страховики отримають право відхилятися від базових тарифів, встановлених ЦБ. Йдеться про на 30 відсотків в обидві сторони, в подальшому заплановано збільшити на 40 відсотків). У версії регулятора передбачений коридор тільки в 20 відсотків.

Натомість пропонується скасувати два поправочних коефіцієнта, на які множаться тарифи ЦБ, - регіональний і коефіцієнт потужності автомобіля.

Як передає видання Стрічка, Мінфін і ЦБ вже кілька місяців спільно працюють над проектом реформи ОСАГО. Її мета - зробити вартість поліса індивідуальної для кожного водія замість нинішніх стандартизованих розцінок.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі директорка двох фірм спричинила загибель понад 400 дерев.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #авто