UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Для кубанських чиновників накуплять туалетного паперу на 1,4 млн рублів

Для "державних потреб" кубанських чиновників куплять туалетного паперу на 1,4 млн рублів

Для кубанських чиновників накуплять туал…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", влада кубанської столиці запасається туалетним папером для забезпечення "державних потреб".

За відомостями видання, за такий необхідний для продуктивної роботи кубанських чиновників товар готові віддати більше 1,4 мільйона рублів з крайового бюджету. Замовником виступає державна казенна установа з експлуатації та утримання адміністративних будівель адміністрації Краснодарського краю.

Відповідні три тендера розмістили 5 березня на офіційному порталі держзакупівель. У першому тендері - 3 384 рулонів туалетного паперу з 140,31 руб / шт, в другому - 3 552 рулонів також по 140,31 руб / шт і в третьому тендері - 3 540 рулонів по 132,71 руб / шт.

Всього слугам народу потрібно 10 476 рулонів туалетного паперу. Загальна заявлена ​​сума закупівель склала 1 мільйон 442 тисячі 983 рубля і 59 копійок.

Згідно техзавданню, туалетний папір для чиновників повинен бути з ретельно вибіленої сировини з тисненням і перфорацією, багатошарової і біорозкладаної. Для прикладу наводиться туалетний папір Veiro Professional Premium. І, мабуть, не даремно саме він, адже на сайті виробника відзначають, що це "продукція для найвимогливіших клієнтів".

Державний контракт "на поставку товару для державних потреб" зобов'язує постачальника доставити туалетний папір за наступними адресами: місто Краснодар, вул. Рашпілевська, б. 36; вул. Червона, б. 35; вул. Червона, б. 3; вул. Червона, б. 178. Зараз всі три тендера перебувають на етапі подачі заявок, аукціон в електронній формі буде проведено 18 березня.

Варто відзначити, що в той час як для чиновників з крайової адміністрації будуть купувати туалетний папір по 140 рублів за рулон, найдешевший туалетний папір коштує в роздріб від 8 рублів за рулон.

Але, як показує практика, кубанські чиновники можуть економити на чому завгодно, але не на власному комфорті. Тим більше, що тут мова йде про їх першочергові "державні потреби".

Як повідомляв Depo.Кубань, в кубанському дитсадку виявили "мертві душі".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook