Дружина віце-губернатора Кубані отримала земельну ділянку без торгів та за заниженою ціною

Влада Краснодара без торгів продала дружині віце-губернатора Кубані земельну ділянку за заниженою ціною

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", адміністрація Краснодара без торгів продала дружині колишнього віце-губернатора Кубані Юрія Гриценко земельну ділянку.

За відомостями видання, адміністрація не перевірила фактичну наявність на ділянці житлових будинків, що дозволило Гриценко купити землю за заниженою ціною, повідомила на суді представник мерії.

В кінці серпня колишньому віце-губернатору зачитали звинувачення в шахрайстві в особливо великому розмірі, пов'язаному із земельною ділянкою, і перевищенні повноважень по іншому епізоду.

За версією слідства, Гриценко організував зведення нежитлових будівель на орендованій у Краснодара ділянці. При цьому, як відзначає звинувачення, він розпорядився, щоб будівлі по конструкції були схожі з житловими будинками, а пізніше оформив їх як житлові приміщення. Як повідомляв представник прокуратури, в зв'язку з реєстрацією прав на ці "житлові будинки" мерія продала ділянку дружині Гриценко шляхом викупу без торгів (в такому випадку застосовується особливий порядок розрахунки ціни). Як зазначено в обвинувальному висновку, ділянка вартістю понад 41 мільйони рублів була продана за 374 тисячі рублів. Події сталися в 2012-2015 роках. Своєї провини Гриценко не визнає.

Ленінський райсуд Краснодара в четвер допитав потерпілих у кримінальній справі, серед яких була і адміністрація Краснодара. Представник мерії пояснила на суді, що шкоди місту виражаються в збитках, що випливають із різниці ринкової і викупної ціни земельної ділянки, проданої без торгів.

"Згідно з регламентом (надання земельних ділянок шляхом викупу без торгів - ред.) Обов'язок (оглянути ділянку перед продажем - ред.) лежить на управлінні муніципального контролю", - сказала на суді представник мерії. Вона також повідомила про лист управління, в якому говориться: "... У зв'язку з тим, що не надано кадастровий паспорт ... оглянути земельної ділянки не представляється можливим".

За даними представника мерії, в даний час в Першотравневому районному суді Краснодара розглядається кримінальна справа про перевищення повноважень щодо колишнього віце-мера міста Діни Бойченко, пов'язане з продажем даної ділянки.

Як повідомляв Depo.Кубань, доцента краснодарського вишу піймали на хабарі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #суд