UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дві третини росіян хочуть звільнитися з роботи

Тільки 17% вдається здійснити задумані плани
 

Дві третини росіян хочуть звільнитися з…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", аналітики провели дослідження і з'ясували, що тільки 35% громадян РФ не замислювалися про зміну професійної діяльності.

За відомостями видання, в аналітичному центрі Авіто роботи повідомили, що найбільше тих, хто хотів би радикально змінити професію, виявилося серед респондентів у віці 25-34 років (74%). Але і серед опитаних старше 65 років 46% відзначили, що їм приходили в голову такі думки.

Головна причина бажання змінити професію – невдоволення заробітною платою (63%). Друга за поширеністю – бажання знайти баланс між роботою та особистим життям (28%). На третьому – рутинна робота (23%). Кожен десятий респондент при цьому хотів би змінити професійну сферу, так як повністю в ній розчарувався.

Цікаво, що тільки 17% вдається здійснити задумані плани на зміни. 44% учасників опитування змогли змінити професію. Решта 39% в майбутньому не впевнені і відзначили варіант "перебуваю в процесі зміни".

Близько 49% опитаних відзначили, що змінити професію їм заважає невідповідний момент. А ще серед причин, за якими росіянам не вдається здійснити задумане – це невпевненість у власній кваліфікації та страх перед змінами. Крім того, 23% важливий робочий стаж або шкода витрачених років.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Новоросійськ насувається потужний холодний фронт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"