І дощ, і град: На Кубань обрушиться негода

Дощ з грозою і градом прогнозують синоптики на Кубані
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", нестійка погода збережеться в краї на цьому тижні.

За відомостями видання, у зв'язку з проходженням атмосферних фронтальних розділів з 17 по 19 квітня в більшості районів краю пройдуть дощі. В окремих пунктах, переважно в південно-східних районах, пройдуть сильні дощі з грозою, можливе випадання граду.

Надалі опади припинятимуться і збережуться переважно в передгірській зоні. Протягом всього періоду з 17 по 24 квітня на Кубані буде переважати вітер східних напрямків.

З 17 по 20 квітня синоптики прогнозують східний і північно-східний вітер з поривами від 12 до 17 м / с, на ділянці Анапа-Геленджик - від 18 до 23 м / с. Починаючи з 20 квітня, очікується поступове ослаблення вітру до 5-10 м / с.

Температура повітря вночі на початку періоду складе від +6 °С до + 11 °С, а в подальшому знизиться аж до + 4 °С. У передгірних районах температура сягатиме від +1 °С до + 3 °С.

Днем синоптики прогнозують температуру повітря від +11 °С до + 16 °С з підвищенням до кінця періоду від +17 °С до + 20 °С. На Чорноморському узбережжі температура повітря вночі коливатиметься в межах від +5 °С до + 10 °С, вдень - від +12 °С до + 17 °С, повідомив  Юрій Ткаченко, начальник територіального центру моніторингу і прогнозування НС.

Як повідомляв Depo.Кубань, в жителів Анапи відбирають машини на дорозі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань