Краснодар став лідером за кількістю смертельних ДТП

Складено ТОП-10 міст з найвищою смертністю на дорогах

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", статистику загибелі росіян в дорожньо-транспортних пригодах проаналізували експерти Центру ОНФ "Народна експертиза".

За відомостями видання, у рейтинг увійшли десять регіональних столиць, які є лідерами за рівнем смертності на дорогах. Очолила список столиця Кубані. Показник летальних випадків при автоаваріях в Краснодарі склав 7,1 на 100 тисяч населення. На другому рядку в рейтингу найнебезпечніших міст для водіїв розташувався Липецьк. Тут показник смертності 6,9 на 100 тисяч чоловік. Трійку лідерів за небезпекою на дорогах замикає Перм - 6,8 на 100 тисяч чоловік.

Впритул до лідерів йде Махачкала (показник смертності 6,7 на 100 тисяч чоловік). Слідом за нею йдуть Кемерово (6,6), Іркутськ (6,5), Омськ (6,2), Воронеж (6,0), Красноярськ і Волгоград (5,1).

Наступним етапом роботи Центру ОНФ "Народна експертиза" стане звернення до влади міст, що увійшли в десятку міст з найвищою смертністю на дорогах, з метою звернути їх увагу на проблему.

Також в рамках проекту "Карта життя" Народний фронт має намір задіяти громадський контроль для виявлення небезпечних ділянок та усунення причин аварійності, повідомляється на офіційному сайті організації.

Як повідомляв Depo.Кубань, фахівці знайшли антибіотики в більшості марок російського молока.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань