Краснодарська збірна була розгромлена іспанцями

Закінчився матч шостого туру Ліги Європи

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", "Бики" у важкому матчі поступилися "Хетафе" з рахунком 0: 3.

За відомостями видання, початок матчу показало, що команди налаштовані на силовий футбол. У першому таймі було багато фолів і дуже мало самої гри з м'ячем. На 21-й хвилині Кукурелья перевірив ворота краснодарців, відправивши м'яч поруч з лівою стійкою.

"Краснодар" створив момент на 32-й хвилині, коли Петров відправив м'яч навісом з правого флангу у воротарську зону. Ігнатьєв трохи не дотягнувся до м'яча. На цьому гострі моменти біля воріт іспанців в першому таймі закінчилися.

Другий тайм почався досить рівно, обидві команди не вживали активних дій, перекочуючи м'яч в середині поля. На 76-й хвилині Леандро Кабрера забив головою з лінії воротарської - 1: 0. Через дві хвилини Ньом на лівому фланзі пішов від суперника і відправив подачу на Хорхе Моліну, який вгвинтив м'яч в сітку "Краснодара" - 2: 0. А на 86-й хвилині Кенеді з-за меж штрафного майданчика пробив точно в ближній кут - 3: 0. І це був кінець. Видалення Олександра Мартиновича стало завісою для вкрай складної гри "биків".

"Краснодар" був останнім клубом, який міг потрапити на Євровесну. Але іспанці цю можливість вирвали з рук "биків". Євровесна вперше за 18 років пройде без російських клубів.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі все частіше крадуть запчастин з припаркованих автомобілів.