Краснодарські чиновники не змогли купити собі іномарки через увагу ЗМІ

Завдяки ЗМІ закупівлю трьох іномарок для краснодарських чиновників скасували

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", увечері п'ятниці, 3 серпня, прокуратура міста Краснодара повідомила про те, що покупка адміністрацією дорогих автомобілів скасована.

За відомостями видання, для краснодарських чиновників збиралися купити три нові білі седани Toyota Camry і Kia Cerato, на що було виділено близько 4 млн рублів з бюджету Краснодара.

В описі об'єкта закупівлі уточнювалося, що автомобілі для краснодарських чиновників повинні бути білими і новими. Потужність двигуна седанів не повинна бути нижче 150 к.с.

В обов'язковому порядку автомобілі повинні мати камеру заднього виду, передні і задні датчики паркування, передні сидіння з підігрівом, мультифункціональне рульове колесо, автоматичне затемнення салонного дзеркала заднього виду, кольоровий сенсорний дисплей не менше 7 дюймів і інші опції, які не впливають на ходові характеристики автомобілів, але впливають на комфорт посадових осіб.

Після того, як про вартість і вимоги до комплектації автомобілів дізналася широка громадськість, увагу на неї звернула і прокуратура. У відомстві провели перевірку дотримання бюджетного законодавства та законодавства про контрактну систему, в ході якої були виявлені порушення принципу ефективності використання бюджетних коштів.

Краснодарські прокурори відзначили, що дана покупка дуже дорога і порушує принцип ефективності використання бюджетних коштів.

Як повідомляв Depo.Кубань, віруси для Android-телефонів наповнили Росію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань