Кримський міст зможе витримати дев'ятибальний землетрус

Ймовірність землетрусу невелика, проте проектувальники врахували цей момент 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", за словами заступника гендиректора по інфраструктурним проектам компанії-генпідрядника Леоніда Риженькіна, залізниця через Керченську протоку буде безстиковою.

За відомостями видання, міст будується з урахуванням сейсмічних особливостей. За даними вчених, раз в 5 тисяч років в Керченській протоці можуть статися підземні поштовхи силою до дев'яти балів. Імовірність, що це трапиться, невелика, але проектувальники врахували цей момент.

Як зазначив Риженькін, дорога розрахована на рух поїздів масою до 7,1 тисяч тонн з розрахунковою швидкістю до 120 км / год для пасажирських і до 80 км / год для вантажних складів в діапазоні температур від -27 до +57 ° C. Пропускна здатність - до 47 пар поїздів на добу.

Залізниця через Керченську протоку почала будуватися одночасно з автодорогою, але за графіком вона здається в 2019 році. За словами представника генпідрядника, на цьому етапі проекту залізничної частини Кримського моста до арки з двох сторін тягнуться нитки прольотів - з боку острова Тузла і з боку Керчі. Відкриття руху поїздів по залізничній частині мосту заплановано на грудень 2019 року.

Як повідомляв Depo.Кубань, кубанці приведуть в порядок Чорноморське узбережжя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань