UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кубані все ще загрожують пожежі

В краї 11 вересня утримається загроза виникнення пожеж і сильний вітер

Кубані все ще загрожують пожежі…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", в краї діє екстрене попередження.

За відомостями видання, за останні кілька днів загоряння довелося гасити відразу в декількох районах краю. На Тамані загорілася покинута ферма. Полум'я охопило 250 кв. м і могло перекинутися на житлові будинки. У селищі Хвиля горіло сміття на площі 200 кв. м. Загоряння відбулися також в Геленджику і Кавказькому районі. Серед головних причин – людський фактор.

"Одна з причин виникнення пожеж – спалювання громадянами сміття та сухої рослинності. ГУ МНС нагадує, що в умовах особливого протипожежного режиму заборонено будь-яке використання відкритого вогню. У разі настання тяжких наслідків, законодавством передбачена, крім адміністративної, кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі від одного до семи років", - сказав заступник начальника управління наглядової діяльності ГУ МНС РФ по Краснодарському краю Дмитро Божков.

Рятувальники попереджають, що не варто викидати непогашений недопалок і залишати після себе скляну тару, яка може послужити збільшувальним склом. Сильний вітер може перешкодити пожежним, його пориви можуть досягати 20 м / с. На Чорноморському узбережжі заборонено плавати на катамаранах і матрацах. Крім того, рятувальники рекомендують щільно закрити вікна і прибрати з балконів предмети, які можуть випасти назовні, триматися подалі від дерев, рекламних щитів, ліній електропередачі та дорожніх знаків. Не варто також проходити біля будівництв і будівель, які ремонтують. Якщо вітер посилюється, то відійдіть від вікон, навіть якщо перебуваєте всередині приміщення.

Як повідомляв Depo.Кубань, на ринку Геленджика сталася велика пожежа.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook