Кубанська чиновниця надавала сиротам непридатне для життя житло

Штрафом у 50 тисяч відбулася чиновниця на Кубані за покупку поганих квартир для сиріт
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", жінці винесли вирок за статтею "Недбалість".

За відомостями видання, в 2017 році перший заступник глави Новопокровського району займалася покупкою житла для дітей сиріт. Вона прийняла рішення про затвердження документації, що дозволяє провести електронний аукціон на право укладення контрактів. Затверджені документи дозволили значно завищити вартість придбаних квартир.

З'ясувалося при цьому, що квартири були жахливими – в них знайшли безліч дефектів і жити в них не можна. Однак чиновниця не звернула увагу на висновок експертів і все одно придбала житло.

Суд засудив заступника голови району Оксану Варавіну до штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і позбавив права обіймати посаду на 1 рік. Також судом задоволено позов прокуратури району про стягнення з засудженої на користь бюджету збитків у розмірі понад 2,7 мільйона рублів, повідомляє прес-служба прокуратури Краснодарського краю.

Нагадаємо, що Варавіна стала найбагатшою чиновником Кубані, яка при цьому працює в найбіднішому районі регіону. Повідомлялося, що прокуратура зацікавилася її доходами.

Як повідомляв Depo.Кубань, шахраї викрали у сочинців 122 млн рублів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань