UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кубанські чиновники вирішили приховати власні доходи

Чиновників департаменту інвестицій і розвитку МСП Кубані викрили в приховуванні доходів
 

Кубанські чиновники вирішили приховати в…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", під час прокурорської перевірки з'ясувалося, що чиновники з департаменту інвестицій і розвитку малого і середнього підприємництва Краснодарського краю при складанні податкових декларацій вказали неповні і недостовірні відомості про свої доходи та майно.

За відомостями видання, наглядовим відомством було встановлено, що тим самим ряд державних службовців установи, в тому числі і його керівник, порушили вимоги законодавства про протидію корупції.

Перевіркою виявлено, що "забудькуваті" чиновники приховали дані про 2 об'єкти нерухомості, а також доходи, отримані від трудової діяльності і продажу майна, в загальній сумі понад 1,1 млн руб. Крім того, одна із службовців департаменту зі своїм чоловіком придбала земельну ділянку за 3,5 млн руб, що якщо вірити деклараціям, перевищує сукупний дохід сім'ї за три роки, що передують угоді.

З метою усунення порушень законодавства про протидію корупції губернатору Краснодарського краю було внесено подання, за підсумками його розгляду винних осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Примітно, що керівник департаменту поспішив звільнитися, не чекаючи завершення призначеної щодо нього перевірки. Керівником департаменту інвестицій і розвитку малого і середнього підприємництва Краснодарського краю з 1 грудня 2017 року до недавнього часу був Юрій В‘ячеславович Волков. У липні цього року в ЗМІ з'явилася інформація, що він покинув пост за власним бажанням – в зв'язку з переходом на іншу роботу.

Як повідомляв Depo.Кубань, більшість росіян не відкладають гроші на пенсію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"