Кубанський поліцейський вимагав хабарі від своїх підлеглих 

Поліцейський вимагав хабар у інспекторів ДПС на Кубані

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", щоб отримувати гроші від своїх підлеглих, командир взводу створив для них важкі умови служби.

За відомостями видання, у березні 2017 року за загальне заступництво і поблажки по службі командир окремого взводу ДПС по Червоноармійському району зажадав від своїх підлеглих - двох інспекторів в передпенсійному віці - регулярно передавати йому хабарі.

Коли чоловіки відмовилися від незаконної вимоги начальника, він, використовуючи службове становище, збільшив службове навантаження і привернув їх до виконання обов'язків в неробочий час. Також командир повідомив інспекторам, що не дозволить їм вийти на пенсію за вислугою років і зробить так, що їх звільнять з негативних підстав. У зв'язку з цим чоловіки були змушені погодитися на умови начальника, повідомляє прес-служба крайового СУ СК РФ.

З березня 2017 по липень 2018 року ці фірми перерахували йому на банківський рахунок 364 тисячі рублів. Після того, як цей факт був виявлений оперативниками, командира взяли під варту. В даний час встановлюються обставини події, а також інші особи, які могли постраждати від незаконних дій чоловіка.

Як повідомляв Depo.Кубань, краснодарець сів за ґрати через невиплату штрафу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань