Кубанський поліцейський хотів "скромний" хабар в 50 тисяч

Начальник відділення поліції Псебая заарештований за вимагання хабара
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", слідчі органи порушили кримінальну справу стосовно начальника відділення поліції селища Псебай ОМВД Росії Мостовського району, підозрюваного в отриманні хабара скоєному з вимаганням (п. "Б" ч.5 ст.290 КК РФ).

За відомостями видання, начальник відділення поліції дізнався про те, що місцевий житель торгує без спеціального дозволу. Страж правопорядку заявив підприємцеві, що за "скромний" хабар в 50 тис. рублів він закриє очі на цей факт і не стане залучати чоловіка до адміністративної відповідальності.

Підприємець погодився, але повідомив про пропозицію до правоохоронних органів. Після цього 6 червня 2019 року начальник відділення поліції зустрівся з чоловіком і отримав від нього гроші. У цей момент зловмисника затримали на місці злочину оперативники УФСБ по Краснодарському краю.

В даний час відносно поліцейського порушено кримінальну справу про отримання хабара, скоєне з вимаганням, обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту. В ГУ МВС по регіону повідомили, що стосовно співробітника проводиться службова перевірка, після закінчення якої він буде звільнений з органів внутрішніх справ за негативними мотивами.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані знищенням забороненого сиру зайнявся ОМОН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань