Кубанського чиновника підозрюють в зловживанні посадою

Голову Ленінградського району запідозрили в перевищенні посадових повноважень

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Кубань 24", проти нього порушили кримінальну справу на підставі матеріалів, наданих УФСБ Росії по Краснодарському краю.

За відомостями видання, в березні 2017 року голова адміністрації з особистої зацікавленості видав своїй тещі дозвіл на будівництво індивідуального житлового будинку на вулиці 417-ї Дивізії на ділянці, яка використовувався на правах оренди. Ділянка знаходиться на кордоні захисної зони об'єкта культурної спадщини "Банк 1908", яка є пам'яткою історії та культури.

Видача дозволу на будівництво в межах об'єкта культурної спадщини передбачає обов'язкове отримання погодження з регіональним органом охорони культурної спадщини. В результаті на ділянці був незаконно зведений об'єкт капітального будівництва в безпосередній близькості від пам'ятника історії і культури, повідомили в прес-службі СУ СК РФ по Краснодарському краю.

Керівник крайового СУ СК РФ порушив кримінальну справу стосовно голови Ленінградського району за ч. 2 ст. 286 КК РФ. Слідство встановлює обставини злочину, розслідування кримінальної справи триває.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані група шахраїв "кинула" людей на 840 мільйонів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань