ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кубанському борцю з корупцією дали хабар вугіллям

Тонну вугілля в якості хабара відвантажили борцю з корупцією в Краснодарському краї

Depo.
12 вересня 2018 16:32
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", старшому оперуповноваженому відділу економічної безпеки і протидії корупції Сочинського лінійного управління МВС Росії на транспорті винесено вирок.

За відомостями видання, під час судового засідання було встановлено, що підсудний в лютому 2017 року звернулася до начальника Туапсинському відділу матеріально-технічного забезпечення - структурного підрозділу Росжелдорснаб - філії ВАТ "РЖД" з проханням передати йому близько тонни кам'яного вугілля в обмін на загальне заступництво по службі. Начальник МТО відвантажив йому без оформлення будь-яких документів і оплати зі складу понад тонну вугілля. Його вартість не перевищувала 7 тисяч.

Як повідомили в прес-службі Південної транспортної прокуратури, співробітнику правоохоронних органів виписаний штраф в розмірі 100 тисяч рублів.

Справа стосовно начальника Туапсинському відділу МТО виділена в окреме провадження і розслідується в Краснодарському слідчому відділі Південного слідчого управління на транспорті.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Білоріченському районі підприємець нарубав дерев на 21 млн рублів.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань