UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кубанці їли локшину з токсинами

У Росякості знайшли токсини в локшині швидкого приготування
 

Кубанці їли локшину з токсинами…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", сліди токсинів виявили в 13 з 17 перевірених зразків.

За відомостями видання, експерти відомства досліджували локшину швидкого приготування по 170 показниками якості та безпеки. З 17 найбільш популярних марок 14 справили в різних регіонах Росії, продукція двох – з Казахстану і Кореї.

У восьми зразках виявили сліди охратоксину А. При цьому кількість токсинів в основному укладається в норми техрегламенту. Невідповідність встановили тільки в локшині однієї торгової марки: там перевищено допустиму кількість охратоксину А.

У локшині п'яти марок знайшли сліди мікотоксину зеараленон, однак вважати це порушенням не можна, тому що там не перевищено допустимий техрегламентом рівень вмісту перерахованих мікотоксинів. На думку дослідників, мікотоксини могли потрапити в локшину з сировини через недостатньо ретельний контроль на виробництві, при транспортуванні або неправильному зберіганні готового продукту.

Локшину вивчили на наявність в ній пестицидів і регулятора росту рослин. Сліди пестициду біфентрин знайшли в локшині однієї з торгових марок, сліди регулятора росту рослин – в чотирьох різних зразках. На думку фахівців, це могло потрапити через муку. При цьому в перевірених зразках локшини не перевищено допустимий вміст глутамату натрію.

Домисли про те, що виробники використовують сою, чи не вказуючи її в складі, не підтвердилися. Всі, хто додав в продукт соєвий білок, вказали його в складі. Штучних барвників в локшині не знайшли.

За даними експертів, сім учасників дослідження виробників заявили, що їх продукт містить або м'ясо курки, або курячий фарш в порошкоподібному вигляді. В продукції шести марок підтвердилося наявність курки і курячого фаршу, в одному не виявилося, повідомляється на сайті відомства.

Як повідомляв Depo.Кубань, в російських аптеках виявили канцерогенні ліки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"