Кубанці все ще не мають нормального доступу на пляж

Пляжі на Чорноморському узбережжі залишаються недоступними

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", гостей та мешканців курортів не пускають на пляжі, в той час як губернатор Кубані говорить про їх доступність.

За відомостями видання, в середині травня очільник краю Веніамін Кондратьєв доручив протягом двох тижнів зробити пляжі загальнодоступними. Але, як показує час, деякі пляжні території як і раніше залишаються недоступними для всіх. Найбільш часто такі ситуації зустрічаються в Туапсинському районі, Сочі і Геленджику.

Так, в Геленджику один з відпочиваючих зняв ролик, в якому показав, що пройти до моря можуть тільки гості санаторію через спеціальний турнікет. "А як тут пройти можна?", - запитує автор відео, на що отримує відповідь: "Ні, туди тільки гості готелю".

Подібний випадок стався і в Туапсе, де за проїзд до моря біля одного з пансіонатів потрібно заплатити 150 рублів підприємцю, який і зовсім зареєстрований в Білгородській області.

З даних фактів напрошується висновок, що місцева влада не дуже хвилює незаконність того, що відбувається на курортах, а сам очільник краю лише дає порожні обіцянки і доручення, які ніхто не хоче виконувати.

Варто зазначити, що відповідно до Водного кодексу РФ "Кожен громадянин має право мати доступ до водних об'єктів загального користування безкоштовно використовувати їх для особистих і побутових потреб, якщо інше не передбачено цим Кодексом, іншими федеральними законами".

Як повідомляв Depo.Кубань, кубанці будуть більше платити за газ.  

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань