Кубанців можуть обманювати від імені банків

Цей спосіб тільки набирає обертів і він дуже популярний у телефонних шахраїв на Росії.
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", за даними ЗМІ, зловмисники телефонують на мобільні телефони громадян і представляються співробітниками банків.

За відомостями видання, при цьому новий спосіб обману полягає в тому, що кіберзлодії не просять будь-яку конфіденційну інформацію. Вони повідомляють людині про те, що з його рахунку в іншому регіоні була зафіксована спроба зняття грошей.

Отримавши підтвердження, що людина не здійснював ніяких операцій, шахраї говорять про блокування картки. Після цього вони пропонують "для безпеки" перевірити список всіх пристроїв - стільникових, планшетів, комп'ютерів, з яких є доступ до особистого кабінету банку.

З'ясувавши, яку операційну систему використовує людина (IOS або Android), зловмисники пропонують виключити цей пристрій за допомогою програми для віддаленого доступу TeamViewer. Кіберзлочинці при цьому просять назвати id (код доступу) клієнта. У підсумку через програму делегування доступу TeamViewer зловмисники підключаються до смартфону і роблять будь-яку операцію. Факт злому при цьому довести неможливо, пишуть "Известия".

Як повідомляв Depo.Кубань, кубанського посадовця оголосили в розшук за підозрою в хабарництві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook