UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кубанців зобов’язали інформувати МНС про походи в гори

МНС зобов'язали туристів за десять днів повідомляти рятувальників про свої походи в гори

Кубанців зобов’язали інформувати МНС про…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", голова МНС Росії Євген Зінич в березні затвердив порядок інформування рятувальних підрозділів про складні туристичні маршрути.

За відомостями видання, про це повідомили в прес-службі МНС. Наказ, підписаний головою МНС РФ, набув чинності 9 березня. Згідно з документом, туристи повинні зареєструвати свій маршрут не пізніше десяти днів до початку подорожі.

Нововведення стосується організацій, індивідуальних підприємців у сфері активного туризму, туристів і груп, самостійно подорожують по країні, в тому числі з дітьми.
Туристи зобов'язані повідомити про маршрути пересування, що проходять по важкодоступній місцевості, водним, гірським, спелеологічний та іншим об'єктам, пов'язаним з підвищеним ризиком для життя.

Процедуру реєстрації максимально спростили. Проінформувати рятувальників про свій маршрут мандрівники можуть на офіційному сайті територіального органу МНС через спеціальну форму або по електронній пошті регіональної філії рятувальників. Відомості про похід можна подати через пошту або особисто, звернувшись в МНС, обов'язково вказавши адресу, контактний телефон турфірми, прізвище та ім'я представника, а також список мандрівників і інформацію про маршрут. Вона повинна включати в себе запланований час виходу і повернення, дані близького родича або друзів туристів.

Як зазначили у відомстві, попередня реєстрація туристичних груп допоможе прискорити пошуки заблукалих і підвищити ефективність дій рятувальників, повідомляє ТАСС.

Як повідомляв Depo.Кубань, дороги Кубані стануть більш небезпечними.
 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook