Масштаби пожеж в Іркутській області тільки зростають

Загальна площа палаючої тайги – понад 700 тисяч гектарів
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", площа лісових пожеж в Іркутській області за добу збільшилася на 31 тисяч гектарів.

За відомостями видання, вдалося ліквідувати 21 пожежу – це понад 16 тисяч гектарів землі, охопленої вогнем. Також загасили дві тисячі гектарів палаючого лісу "Витимського заповідника". Місцева влада повідомляє, що за останню добу ліквідовано вогонь і на об'єктах високої небезпеки, де проходять трубопроводи, а також видобуваються і переробляються вуглеводні.

Весь тиждень з пожежами в Іркутській області допомагає впоратися літак Іл-76. З його допомогою вдалося загасити пожежі в складних місцях, як повідомляє ТАСС. На сьогоднішній день загальна площа пожеж становить 701,4 тисячі гектарів. Вогнища, які знаходяться в зоні контролю, діють в важкодоступній місцевості. До гасіння вогню в Іркутській області залучено майже 1,5 тисячі осіб.

За повідомленням ГУ МНС по Іркутській області, в зоні задимлення через лісові пожежі зараз знаходяться 74 населених пункти. У містах Кіренську і Усть-Куті зафіксовано високе перевищення допустимих концентрацій шкідливих речовин в повітрі.

Як повідомляв Depo.Кубань, екологи підрахували, скільки тварин міг вбити вогонь в лісах Сибіру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook