Мешканці Анапи не захотіли евакуюватися

Мешканці Анапи відмовилися від евакуації через загрозу підтоплення 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", в даний час фахівці проводять очищення русла річки Анапки для уникнення загрози підтоплення.

За відомостями видання, з 20 грудня 2018 роки кількість опадів перевищила норму в два з половиною рази. В зв'язку з цим виникла загроза підтоплення домоволодінь в станиці Анапскій і хуторі Чембурка. Масштабні роботи з розчищення русел річок почали проводитися з перших днів січня.

4 січня рівень води в річці Сукко піднявся до небезпечних відміток. Було прийнято рішення очистити його від колод, принесених з гір з боку Новоросійська. Після розчищення річки рівень води знизився на 70 см, повідомляє прес-служба муніципального освіти Анапи. 7 січня вода підійшла до будинків в Чембурку. Жителям запропонували евакуюватися в санаторно-курортні комплекси, але вони відмовилися. В результаті вода в будинки не зайшла, а зупинилася на рівні городів.

Сьогодні русло річки розчищає спеціальна техніка, щоб збільшити її пропускну спроможність і не допустити подальшого підтоплення сільських територій.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Геленджику чотирьох осіб довелося рятувати з потопаючого авто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань