Мешканці Геленджика можуть втратити 28 га пляжу

У Геленджику забудовник має намір забудувати і обгородити 28 га прибережних земель
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", невідомий забудовник планує забудувати і обгородити 28 гектарів прибережних земель на тонкому мисі в районі вулиці Десантної.

За відомостями видання, у зв'язку з загрозою перекриття доступу до Чорного моря жителі Геленджика записали відеозвернення до генерального прокурора Росії Юрія Чайки, губернатора Кубані Веніаміна Кондратьєва, прокурора Краснодарського краю Сергія Табельского і голови Геленджика Олексія Богодістова з проханням захистити їхнє законне право на доступ до берегової смуги Чорного моря.

Також вони поставили питання про загрозу закриття проходу по вулиці Десантній, що веде до Чорного моря. Звернення було опубліковано в телеграм-каналі "Хороший Геленджик".

У своєму відеозверненні жителі повідомили, що невідомий їм забудовник планує перекрити вулицю Десантну  4-метровим парканом і що представник забудовника намагається залякати місцевих жителів, кажучи їм: "Продавайте будинки, все буде перекрито".

"Просимо терміново втрутитися в ситуацію. Ми не проти розвитку нашого району, але дана забудова площею 28 гектар з чотириметровим парканом, з перекритої береговою смугою, з гідроспорудами суперечить інтересам жителів і міста як курорту!", - резюмують своє звернення жителі.

Дане відеозвернення привернуло увагу активістів "Екологічної Вати по Північному Кавказу".

Екологи повідомили, що у зв'язку з проблемними питаннями, піднятими жителями Тонкого мису, їх організація направила офіційні звернення меру Геленджика, Азово-Чорноморському природоохоронному прокурору і керівнику Чорноморо-Азовського морського управління Росприроднагляду з проханням провести перевірки щодо загрози порушення водного та земельного законодавства.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані рішуче знищили ворожий санкційний сир.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань