Мешканці Краснодара виступлять проти сваволі влади та поліції

У Краснодарі пройде мітинг на підтримку невинних
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", 23 червня в Краснодарі на території "Баскет-холу" пройде мітинг на підтримку невинних.

За відомостями видання, влада міста погодила акцію, організатором якої виступило Краснодарське відділення Лібертаріанської партії Росії. Приводом для акції послужило незаконне кримінальне переслідування журналіста "Медузи" Івана Голунова, якому співробітники поліції підкинули наркотики.

"Голова МВС заявив, що кримінальну справу стосовно Івана Голунова припинено. Однак в цій заяві не було ні слова про долю тисяч і тисяч інших невинних, які до сих пір знаходяться в ув'язненні за аналогічно сфабрикованими справами", - повідомляють лібертаріанці.

Спочатку планувалося, що акція відбудеться в Чистяковському гаю, але міські чиновники дозволили проведення мітингу тільки на території "Баскет-холу". Початок мітингу заплановано на 17-00. Організатори запрошують до участі в мітингу всіх, кого турбує свавілля в країні.  

"Це справа показала всім нам ту силу, яку має цивільний протест. Ту силу, якої вистачить на звільнення не тільки одного журналіста, але цілої країни. Влада пішла на поступки тільки тоді, коли побачила, що ми не відступимо. Як тільки ми домовимося не поступатися злочинній влади в інших питаннях, прекрасна і вільна Росія майбутнього стане набагато ближче, ніж є зараз", - пишуть організатори.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Москві затримували людей, які вийшли на підтримку Івана Голунова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook