На березі Таганрозької затоки затримані браконьєри

Двох браконьєрів затримали за ловлю рідкісної риби

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", порушники - жителі Щербинівського району.

За відомостями видання, в прес-службі ПУФСБ Росії по Краснодарському краю розповіли, що прикордонники затримали двох рибалок на моторному човні в акваторії Азовського моря. Рибу чоловіки ловили за допомогою заборонених пристосувань. Трофеєм стали кілька десятків особин судака і піленгаса.

Як зазначили у відомстві, через відновлення популяції даної риби її вилов заборонений до кінця поточного року. Крім того, чоловіки перевищили ліміт, встановлений для любительського рибальства.

"Як повідомлялося раніше, з 2018 року рибалка має право на добу виловити не більше п'яти кілограмів основних промислових видів біоресурсів, або одну особину, якщо її вага перевищує цю норму", - розповіли в прес-службі крайового ПУФСБ РФ.

Стосовно затриманих громадян були складені адміністративні матеріали. Заборонені знаряддя лову, морські біологічні ресурси, а також маломірний плавзасіб вилучено. В даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи, порушникам загрожує реальний термін позбавлення волі.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані голови сільських поселень відповідатимуть за несанкціоновані звалища.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань