UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Кубані було вилучено 16,5 тис. літрів нелегального алкоголю

Такі дані були отримані за 2019 рік

На Кубані було вилучено 16,5 тис. літрів…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24",  Краснодарський край посідає перше місце в ЮФО за кількістю ліцензованих об'єктів продажу спиртних напоїв.

За відомостями видання, в 2019 департамент споживчої сфери і регулювання ринку алкоголю краю видав і переоформив понад 4,5 тис. ліцензій на роздрібний продаж алкогольної продукції. У консолідований бюджет регіону надійшло 249 млн рублів у вигляді держмита.

Голова департаменту Роман Курінний пояснив, що ліцензію на роздрібний продаж алкогольної продукції мають більше 10,5 тис. об'єктів. Але робота по легалізації ринку роздрібного продажу алкоголю триває: в 2019 році фахівці відомства вилучили з незаконного обігу 16,5 тис. л. Це на 25% більше, ніж в 2018 році. Частка вилученого контрафактного алкоголю скоротилася на 27%.

Співробітники департаменту споживчої сфери і регулювання ринку алкоголю склали понад 2 тис. Протоколів про адміністративні правопорушення.

"Ми сформували позитивну судову практику. У 2019 з усіх розглянутих справах, а їх було понад 200, порушників притягнули до відповідальності ", - підкреслив керівник департаменту Роман Курінний.

Припинено 106 ліцензій, що в два рази більше показника 2018 року, повідомляє прес-служба адміністрації Краснодарського краю.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Новоросійську торгують забороненим снюсом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"