На Кубані двох жінок засудили за дзвінки про бомби

Зловмисниць знайшли і затримали оперативники УФСБ Росії по Краснодарському краю.

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Кубань 24", злочини були скоєні в Тихорєцькому і Лубенському районах.

За відомостями видання, слідство встановило, що громадянки подзвонили на телефон чергової служби ОМВД і повідомили про бомбу. Їхні особи встановили, зловмисниць затримали за місцем проживання. Вони дали свідчення і пояснили, що інформацію про можливий вибух вигадали, повідомили в прес-службі УФСБ Росії по Краснодарському краю.

Порушили кримінальні справи. Одну підсудну оштрафували на 700 тис. рублів, другу - засудили до трьох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном два роки. Рішення суду по відношенню до жінок вступили в законну силу.

У 2018 році на території краю було зафіксовано 71 подібне повідомлення, 33 зловмисника вже понесли покарання, по шести фактах матеріали передані до суду.

Небезпека таких злочинів полягає в тому, що дезорганізується діяльність соціальних об'єктів, сіється паніка серед населення, відволікаються сили правопорядку, завдається матеріальна шкода. Фейквих терористів чекає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, а також штраф у розмірі до 1 млн. рублів.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані порушили кримінальну справу за фактом смертельного ДТП.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #суд