На Кубані група злочинців змушувала дівчат займатися проституцією

Учасники злочинної банди кілька років змушували дівчат займатися проституцією на Кубані


Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", з листопада 2015 року по липень 2017 року жертвами зловмисників стали п'ять дівчат.

За відомостями видання, в листопаді 2015 року двоє братів, які перебувають в банді, схилили дівчину до заняття проституцією. Для цього вони зняли їй окрему квартиру, яку вона використовувала для цих цілей по липень 2016 року. Пізніше вона стала виконувати в угрупованні роль "диспетчера-сутенера".

З вересня 2016 року проституцією займалася інша дівчина, яка через півроку вирішила припинити цю діяльність. Тоді четверо чоловіків знайшли її і, погрожуючи предметом схожим на пістолет, спробували змусити повернутися до роботи, але дівчині вдалося втекти, повідомляє прес-служба ГВСУ СК РФ.

Через кілька днів зловмисники, представившись правоохоронцями, проникли в квартиру, де раніше проживала дівчина. Там вони виявили іншу жінку і насильно спробували схилити її до заняття проституцією. При цьому у неї викрали 20 тисяч готівкою, вистригли волосся на голові, а пізніше зняли 40 тисяч з її банківської карти.

Надалі члени угруповання схилили ще двох дівчат до даної діяльності. Вони пропрацювали з травня по червень 2017 року, після чого їх дії були припинені правоохоронцями. Всі члени угруповання отримали від 4 до 7,5 років позбавлення волі, а дівчині, яка виконує роль "диспетчера-сутенера", призначили покарання у вигляді 3,5 років умовно.

Як повідомляв Depo.Кубань, всі служби Сочі переведені в режим підвищеної готовності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань