На Кубані лікарі нехтували потребами пацієнтів заради комерції

Були оштрафовані лікарі, які направляли пацієнтів в комерційні центри
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", з ініціативи прокуратури Абінського району лікарів районної лікарні притягнули до адміністративної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.

За відомостями видання, прокуратура під час перевірки встановила, що лікар поліклінічного ГБУЗ «Абінський ЦРЛ» направив пацієнта на платне обстеження в комерційний медичний центр, при цьому про можливість отримання медичної допомоги в лікарні не проінформував, напрямок на отримання безкоштовного медичного обслуговування не видав.

Лікар-терапевт та лікар-уролог районної лікарні, всупереч вимогам законодавства про протидію корупції, не повідомили головному лікарю про те, що отримали гроші від представників двох платних лабораторних центрів. Це в подальшому вплинуло на виконання ними своїх професійних обов'язків, повідомили в прес-службі прокуратури Краснодарського краю.

За даними фактами стосовно лікарів прокуратура порушила справи про правопорушення по ст. 6.30 КоАП РФ про невиконання обов'язків щодо інформування громадян про можливість отримання медичної допомоги в рамках програми державних гарантій безкоштовної медичної допомоги і по ст. 6.29 КоАП РФ про невиконання обов'язків щодо подання інформації про конфлікт інтересів при здійсненні медичної діяльності і фармацевтичної діяльності.

За результатами розгляду справ винних притягнули до адміністративної відповідальності та оштрафували

Як повідомляв Depo.Кубань, один з кубанських мостів тепер непроїзний.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань