На Кубані масово гинуть бджоли

Одна з можливих причин – використання пестицидів
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", у Краснодарському краї та інших регіонах Росії масово гинуть бджоли.

За відомостями видання, крім Кубані, влітку цього року випадки загибелі бджіл відзначали в Татарстані, в Брянській, Воронезькій, Липецькій, Московській, Нижегородській, Рязанській, Ростовській, Саратовській, Смоленській областях, в Мордовії, Алтайському і Ставропольському краях.

Зараз фахівці з'ясовують причини того, що сталося. Про результати необхідно доповісти в Мінсільгоспі. Від бджолярів міністерство зажадало встановити точну причину загибелі бджіл в акредитованих лабораторіях.

Однією з можливих причин вже названо використання пестицидів. Мінсільгосп направив в регіони рекомендації, як запобігти масовій загибелі бджіл. Відомство нагадало, що аграрії повинні попередити бджолярів про плани застосувати пестициди не пізніше, ніж за 3 дні до обробки посадок.

Крім того, в рекомендаціях йдеться, що на кордонах оброблених територій повинні встановлюватися щити з зазначенням "оброблено пестицидами", з інструкціями про запобіжні заходи і терміни збереження небезпеки на цих ділянках.

Як повідомляв Depo.Кубань, в околицях Новоросійська знайшли карстовий провал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань