ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

На Кубані масово загинула риба

У ставку в Новокубанському районі загинула вся риба 

Depo.
11 серпня 2017 13:37
ФОТО: depo.ua

На річці Мала Комишуваха на кордоні Краснодарського і Ставропольського країв загинула риба в орендованому ставку, передає Depo.Кубань з посиланням на "ЮГА".

Індивідуальний підприємець заявив, що водойму піддали хімічній атаці, загинуло близько 9 тонн товстолобика. За його підрахунками, збиток склав близько 6 млн рублів.

Чоловік звернувся в прокуратуру зі скаргою, що рибу отруїли. За його словами, хімікат диметоат БІ-58, виявлений експертизою, використовує фермер із сусіднього Ставропілля. Його поле пшениці примикає до водойми.

Він також зазначив, що фермер порушив Водний кодекс - межа поля повинна бути віддалена від ставка на 100 м, а за фактом вона наближена на 5-10 м.

При цьому сам фермер стверджує, що при обробці полів хімікати не застосовувалися. На його думку, загибель сталася через "перенаселення".

Помічник прокурора Новокубанського району Віктор Лисенко повідомив, що матеріали направлені в прокуратуру Ставропольського краю для ухвалення підсумкового рішення і притягнення винних осіб до відповідальності.

Як повідомляв Depo.Кубань, на пляжі в Сочі утворився гейзер з нечистот.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань