На Кубані митник погорів на хабарі

Співробітник Краснодарської митниці попався на хабарі

Відносно 27-річного оперуповноваженого з особливо важливих справ оперативно-розшукового відділу Краснодарської митниці порушено кримінальну справу за одержання хабара.

Співробітник митниці за винагороду в 70 тис рублів не став залучати до відповідальності підприємця, який перевозив пасажирів рейсовим автобусом.

У прес-службі Південної транспортної прокуратури пояснили, що оперуповноважений, маючи дані про можливе незаконне переміщення через кордон Євразійського економічного союзу пасажирського автобуса, отримав від підприємця гроші за непроведення заходів, спрямованих на документування факту незаконного використання транспортного засобу, його вилучення і за ненаправлення матеріалів для залучення індивідуального підприємця до адміністративної відповідальності за ст. 16.21 Кодексу РФ про адміністративні правопорушення (незаконне користування товарами, їх придбання, зберігання або транспортування).

В даний момент кримінальну справу за ч. 3 ст. 290 КК РФ (одержання службовою особою хабара за незаконну бездіяльність) перебуває у провадженні слідчого Слідчого відділу на транспорті Південного слідчого управління на транспорті Слідчого комітету Росії.

Як повідомляв Depo.Кубань, у Новоросійську затримали понад 400 тонн персиків з мухами.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #хабар