На Кубані можуть подовжити час продажі алкоголю

Депутати ЗСК розглядають можливість продовжити час продажу алкоголю

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", зараз в краї встановлено період з 11.00 до 22.00

За відомостями видання,з ініціативою продовжити час продажу алкоголю виступила адміністрація Краснодарського краю, а народні обранці на засіданні профільного комітету регіонального парламенту її обговорили. На даний момент вони працюють над виробленням рішення.

Так, крайова влада пропонує внести зміни в крайове законодавство, що дозволяє торговим точкам збільшити період часу роздрібного продажу спиртних напоїв з 8 до 23 годин (зараз в краї встановлено період з 11.00 до 22.00). На думку авторів проекту, цей захід - один з інструментів легалізації роздрібного ринку алкоголю, виведення з обороту неврахованої і нелегальної продукції, зростання бюджетних надходжень від податків і акцизних зборів, підтримки законних виробників вина в регіоні.

Дана ініціатива адміністрації краю вже розглянуто на розширеному засіданні комітету ЗСК з питань промисловості, інвестицій, підприємництва, зв'язку, споживчого та фінансового ринків, зовнішньоекономічної діяльності. І можна сказати, що "перше читання" майбутній законопроект пройшов досить успішно.

Як написав на своїй сторінці в "Фейсбуці" віце-спікер кубанського парламенту, а за сумісництвом голова вищеназваного комітету Сергій Алтухов, "можливо, заборонні заходи і знижують споживання алкоголю, але всі зійшлися на думці, що це не є основним. Багато що залежить від ставлення суспільства і від культури споживання ".

Як повідомляв Depo.Кубань, на "Євробаченні" Росію представлятиме Сергій Лазарєв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #алкоголь