На Кубані оголошено три екстрених попередження

Екстрені служби приведені в режим підвищеної готовності

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", найближчої доби, а також 12 липня на Кубані прогнозують дощі з градом, грозу і шквалистий вітер.

За відомостями видання, у річках водотоках річки Кубань рівень води може досягти несприятливих відміток. Сили і засоби МНС по Краснодарському краю наведені в режим підвищеної готовності. Організовано роботу міжвідомчого оперативного штабу.

"У готовності група підсистеми РСЧС чисельністю 23 727 осіб, 5 183 одиниць техніки, в тому числі від МНС Росії - 5 218 чоловік особового складу та 839 одиниць техніки, 70 плавзасобів, 2 повітряних судна. Організовано роботу оперативних груп пожежно-рятувальних гарнізонів і адміністрацій МО по контролю обстановки", - розповіли в прес-службі відомства.

У добовому режимі проводиться моніторинг паводкової обстановки із застосуванням 189 датчиків контролю рівня води. Жителів і гостей Краснодарського краю закликають дотримуватися заходів безпеки. Рятувальники радять обходити дерева, рекламні щити та інші хиткі конструкції.

У разі надзвичайних ситуацій необхідно телефонувати за номером "101" з мобільного і "01" з міського телефону.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Анапі під час будівництва знайшли авіаційну бомбу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань