На Кубані розгорівся скандал через "золоте" весілля доньки судді: Реакція Кремля

Російський співак Микола Басков назвав себе "подарунком від друзів" на весілля дочки судді Краснодарського крайового суду Олени Хахалєвої 

Depo.
17 липня 2017 16:18
ФОТО: depo.ua

Він зазначив, що ніяких фінансових відносин з самої суддею у нього не було, передає Depo.Кубань з посиланням на російські ЗМІ.

"По-перше, як сказала сама суддя, весілля оплатив батько нареченої. По-друге, особисто я був подарунком від друзів", - повідомив Басков.

Як розповів Басков, він часто виступав перед людьми, які не могли оплатити його виступ, і за них це робили їхні друзі.

У той же час у Кремлі також прокоментували новину про розкішне весілля доньки судді, передає "Газета.Ру".

Однак, за словами прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, реагувати на подібні заяви - прерогатива не Кремля, а інших відомств, які, "власне, можуть набагато пильніше спостерігати за цими проявами".

"Безумовно, ми, як і всі, за повідомленнями ЗМІ, з обговорень в інтернеті і т.д., ми, звичайно, стежимо за різними новинами, в тому числі, і звернули увагу на ці новини", - повідомив Пєсков.

Повідомлення про весілля дочки судді Олени Хахалєвої викликало резонанс в ЗМІ. Як заявляв адвокат Сергій Жорін, вона обійшлася в 2 млн доларів.

"Це не весілля дітей олігархів. Це весілля дочки діючої судді Краснодарського крайового суду Олени Хахалєвої. І вона не просто суддя, а член президії Краснодарського крайового суду і заступник голови! Втритесь всі, хто трудиться за 20 тис. рублів на місяць, по 8 годин щодня. Втритесь колеги, які, посилаючись на чинне законодавство, намагаються відстояти правду в Краснодарському крайовому суді", - заявив адвокат.

Саме він і виклав фотографії з заходу з соціальні мережі. Саме торжество провели ще на початку червня.

За перевірку інформації про надмірні витрати пообіцяли взятися представники Краснодарського регіонального відділення Загальноросійського народного фронту (ЗНФ), про що повідомив їх співголова Даніель Башмаков. "Ми цю ситуацію обов'язково будемо розглядати. Спочатку повинні правоохоронні органи, напевно, розібратися, щоб були якісь факти", - сказав він.

Башмаков зазначив, що привід для ретельного вивчення ситуації є, навіть якщо сума була завищена на 50% або 80%. Однак він додав, що на даний момент заяв з приводу події в регіональне відділення ЗНФ поки що не надходило.

Не отримували звернень з даного питання і в Краснодарському крайовому суді. Рада суддів не знайшла підстав для перевірки даних повідомлень. Більш того, газета адміністрації Краснодарського краю "Кубанські новини" видалила зі свого сайту новину про весілля. Копію замітки під заголовком "Суддя з Краснодара витратила на весілля дочки $2 млн" все ще можна знайти в кеші Google.

Сама Хахалєва пояснила, що всі витрати на організацію весілля взяв на себе її колишній чоловік, який є "великим підприємцем". Разом з тим вона називає згадану суму значно завищеною, а весь скандал з весіллям - "неприкритим тиском на суд".

Офіційних даних про вартість весілля дочки судді Хахалевой або про джерела її фінансування немає. Для свята було орендовано найпрестижніший в Краснодарі зал Galich Hall, а свій перший танець молодята виконували під живий вокал Валерія Меладзе. Також на весіллі виступали Микола Басков, Віра Брежнєва та Йосип Кобзон.

Як заявляла Хахалєва, її колишній чоловік за національністю грузин, а запрошені на весілля зірки естради - його друзі.

Як повідомляв Dеpo.Кубань, у Новоросійську на березі знайшли чорного від нафти дельфіна.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань