На Кубані вилучено майже 5 тис. літрів нелегального алкоголю

За півроку складено 920 протоколів про адміністративні правопорушення
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", з початку року було складено 920 протоколів про адміністративні правопорушення, в тому числі за продаж алкоголю без ліцензії і маркування.

За відомостями видання, фахівці крайового департаменту споживчої сфери і регулювання ринку алкоголю перевірили майже 4 тис. об'єктів торгівлі та громадського харчування. З нелегального обігу вилучили 4 тис. 930 л алкоголю, з них 1 тис. 960 л – контрафактного.

Влітку перевірки проводять на Азово-Чорноморському узбережжі. Найпоширеніше порушення – продаж контрафакту під виглядом коньяку, вина і чачі. Керівник департаменту Роман Курінний зазначив, що контрафактна продукція містить спирт, воду і барвники. Такий токсичний склад може призвести до харчового отруєння. Жителів і гостей Кубані закликали не купувати такий алкоголь.

За останній тиждень фахівці департаменту припинили реалізацію незаконного алкоголю в восьми об'єктах торгівлі та громадського харчування Анапи, Єйська, Сочі і Краснодара, повідомляє прес-служба адміністрації Краснодарського краю.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Росії від польотів відсторонили 425 пілотів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань