На Кубані юнак намагався приєднатися до терористів

18-річного росіянина засудили за спробу вступити в ІД в Сочі

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", хлопець прибув на курорт, щоб звідси виїхати до Сирії.

За відомостями видання, слідство висуває версію, згідно з якою в грудні 2017 року Тамірлан Магомедов опрацьовував план, спрямований на створення умов по виїзду в Сирійську Республіку для вступу та участі в терористичній організації ІД.

Через мобільний телефон Магомедов підписався на новинні канали та зібрав інформацію про маршрут проходження до Сирії, списку необхідних речей і предметів, прогноз погоди і про можливі перешкоди.

Після цього хлопець виїхав на попутному транспорті з Москви в Краснодарський край. У грудні 2017 він прибув в село Веселе Адлерському району Сочі, де збирався незаконно перетнути кордон між Росією і Республікою Абхазія.

Довести свій злочинний умисел до кінця йому не вдалося, оскільки подальші дії хлопця були припинені співробітниками поліції, повідомили в прес-службі СУ СК РФ по Краснодарському краю.

Кримінальну справу було порушено на підставі матеріалів, наданих управлінням ФСБ по краю. Вироком суду Магомедова призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з відбуванням у виправній колонії загального режиму.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Новоросійську порушили кримінальну справу проти директора "Водоканалу".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань