На Кубані за хабарництво посадять начальника слідчого відділу

Начальника слідчого відділу ОМВД по Тихорєцькому району засудили на 4 роки за хабар

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", суд призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі начальнику слідчого відділу ОМВД Росії по Тихорецькому району Андрію Жданову.

За відомостями видання, він визнаний винним в обіцянці і пропозиції щодо посередництва у хабарництві з використанням службового становища. Судом встановлено, що слідчим слідчого відділу поліції по Тихорєцькій району розслідувалася кримінальна справа стосовно місцевого жителя за підозрою у замаху на шахрайство. Стосовно чоловіка було обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд, однак він її порушив. У зв'язку з цим слідчий поліції звернувся до суду з клопотанням про зміну обраного запобіжного заходу на домашній арешт, але суд відмовив у клопотанні через неявку підозрюваного і відсутності відомостей про її сповіщення про судове засідання.

Знаючи про це, начальник відділу Жданов зустрівся з підозрюваним і повідомив, що в разі передачі йому 500 тисяч рублів він може передати ці гроші посадовим особам за невжиття заходів до винесення апеляційного подання на рішення суду про відмову в зміні йому обраного запобіжного заходу. Чоловік погодився, і поліцейський передав йому ключі від квартири батька, куди необхідно було відвезти гроші.

Про пропозицію вирішити питання за гроші місцевий житель повідомив в правоохоронні органи.

Вироком суду Жданову призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з відбуванням у колонії загального режиму з виплатою штрафу в розмірі 1 мільйона рублів і позбавленням права займати державні посади терміном на 4 роки, повідомляє прес-служба СУ СК по краю.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі припинили канал постачання зброї з Інгушетії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань