На Росії чиновники хочуть стежити і за домашніми тваринами

Влада пропонує встановити ліміт на кількість вихованців в квартирі.

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", комітет Ради Федерації з аграрно-продовольчої політики і природокористування пропонує Держдумі розробити законопроект, який встановлював би контроль за кількістю домашніх тварин в квартирі.  

За відомостями видання, розраховувати пропонується виходячи з розміру житлової площі, в якій живуть вихованці. Конкретних чисел або пропорцій в документі Комітету поки немає. Головна ідея полягає в тому, щоб ідентифікувати кожну тварину і контролювати стан його здоров'я. Якщо звір постраждав від рук шкуродера незначно, то він отримає покарання адміністративного характеру, але не кримінального.

Повідомляється при цьому, що утримання в будинку диких тварин може супроводжуватися безліччю "питань". Якщо домашні умови хоча б приблизно не відповідають природному середовищі існування, її можуть вилучити. Не виключається накладання штрафу, якщо звір від життя в домашніх умови страждав.

Для цього, в свою чергу, в регіонах хочуть звести більше притулків і розплідників. Туди не тільки будуть поміщати вилучених тварин, які вже не можуть повернутися в дике середовище, але і стежити за тими звірами, які потрапили в біду без провини людини. Про це повідомляє "Парламентська газета".

Як повідомляв Depo.Кубань, пакети несуть серйозну загрозу кубанським птахам.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань