На Росії хочуть позбавити "ледачих" малозабезпечених виплат

Чиновники вважають, що не треба платити допомогу тим, хто може без неї обійтися
 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Кубань 24", чиновники представили звіти про попередні підсумки першого етапу пілотного проекту по зниженню рівня бідності.

За відомостями видання, чиновники вважають, що потрібно перестати платити допомогу тим, хто може без неї обійтися. А "зекономлені" гроші виділяти дійсно бідним громадянам. Так, в Іванівській області чиновники виділили в групу "ледачих" бідних – тих, хто має додаткове майно, але не вміє або не хоче ним скористатися: продати, здати в оренду, а на земельних ділянках вирощувати овочі і фрукти. 

У Томській області вважають, що до існуючих критеріїв доходу сім'ї потрібно додати кредити, доходи від садівництва і городництва, а також вартість оренди житла. У Кабардино-Балкарії і Татарстані вже скоригували критерії потреби. З 1 квітня стали враховувати рівень майнової забезпеченості громадян при призначенні щомісячної допомоги на дитину і виплати на проїзд пенсіонерам. Виплати не дають тим, у кого є яхта, літальний апарат, снігохід, два і більше легкових автомобіля молодше трьох років, великі квартири і дачні будинки. Заощаджені в результаті поправок кошти після 2020 року планують направити на допомогу багатодітним сім'ям.

В інших регіонах пропонують не давати виплати тим, хто не виконав умову соц.контракту: не пройшов курс підвищення кваліфікації, не влаштувався на роботу або не зміг розвинути підсобне господарство.

Проректор Академії праці і соціальних відносин Олександр Сафонов назвав цинічною пропозицію прогодуватися за допомогою городу. Він підкреслив, що овочами з власної грядки не оплатити податки або квитанцію за ЖКП. На думку Сафонова, вирішити проблеми з бідністю можна за допомогою створення додаткових робочих місць, пишуть "Известия".

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані знищенням забороненого сиру зайнявся ОМОН.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань