UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Росії все частіше хворіють на цироз печінки

З часів розпаду СРСР показники зросли в 2 рази
 

На Росії все частіше хворіють на цироз п…

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", за останні 30 років на території Росії і країн колишнього СРСР число хворих на цироз печінки збільшилася вдвічі, про це повідомляє прес-служба Московського фізико-технічного інституту (МФТІ) з посиланням на звіт експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), опублікованому в науковому журналі The Lancet Gastroenterology & Hepatology.

За відомостями видання, в цілому вчені детально вивчили і проаналізували ситуацію в 195 країнах-учасницях ООН, в тому числі на Росії та в інших країнах колишнього Радянського Союзу. Довготривалі дослідження виявили, що причиною цього став алкоголь. Причому цифра хворих зростає з геометричною прогресією.

"Основною причиною цього зростання стали алкогольні цирози. На пострадянському просторі це практично загальний тренд: частка алкоголь-асоційованих цирозів з поправкою на вік підвищилася в 1,5-2 рази у всіх країнах колишнього СРСР. З компенсований цироз на Росії в 1990 році проживали 2,5 мільйонів чоловік, а в 2017-му – вже чотири", - прокоментував співробітник МФТІ Давид Наімзада.

Загальна кількість носіїв важких форм цирозу, як зазначив Наімзада, становить майже 11 мільйонів чоловік, і ще 112 мільйонів знаходяться на початкових стадіях розвитку цієї хвороби.

Як повідомляв Depo.Кубань, кубанці можуть повернути неякісні ліки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"