На Росії мітинг проти корупції відправили на кладовище

Влада Тамбова погодила проведення мітингу проти корупції у вищих ешелонах влади біля найбільшого кладовища на околиці міста

Depo.
20 березня 2017 14:21
ФОТО: depo.ua

Таку локацію запропонував мер Тамбова Сергій Чеботарьов, призначений на посаду два тижні тому, передає Depo.Кубань з посиланням на "Відкриту Росію".

Організаторами антикорупційного мітингу, який намічений на 26 березня, виступили місцеві активісти на чолі з координатором руху "Відкрита Росія" в Тамбові Володимиром Жилкіним. Спочатку в якості місця проведення опозиціонери вказали площу в центрі міста.

"Це вже не перший випадок, коли міські чиновники відправляють опозиційно-налаштованих громадян на Полиньківське кладовище. Розрахунок простий: не кожна людина захоче їхати так далеко, в малонаселений район, де місцевих жителів лише пару сотень. Тобто, чиновники навмисно позбавляють публічні заходи їх головної суті - донесення до максимально великої кількості людей інформації підвищеної суспільної значущості", - зазначив активіст Андрій Поляков.

Виходячи з листа голови Тамбова Сергія Чеботарьова Володимиру Жилкіну, єдиним аргументом у відмові у проведенні мітингу в центрі міста було те, що "за випадковим збігом" в цей день там проходитиме інший захід. Який саме, невідомо.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань