На Росії отримати штраф водіям стане дещо простіше

Штрафувати за виїзд на "вафельницю" почнуть автомобілістів на Росії 

Як передає Depo.Кубань із посиланням "Живу Кубань", відповідна міра вступить в силу з 1 березня 2019 року, а фіксувати порушення будуть камери відеоспостереження.

За відомостями видання, штрафні санкції дозволять істотно поліпшити дорожній рух на особливо завантажених перехрестях і знизити затримки як міського, так і громадського транспорту на 15-20%.

За повідомленням прес-служби Державтоінспекції, "вафельна" розмітка була нанесена більше року тому, але незважаючи на це водії продовжують виїжджати на неї під час заборонного сигналу світлофора. Адміністрування цього виду порушення має дисциплінувати водіїв.

Виявляти порушників буде спеціальне програмне забезпечення, що має функції відеозапису і фотографування. Для створення необхідної доказової бази в постанові розміщуватимуться шість фотографій порушення, з яких чотири оглядових знімка самого порушення з зазначенням дати і часу порушення, траєкторії руху транспортного засобу порушника і фіксації роботи світлофора в червоному режимі.

Порушник буде визнаний таким в разі, якщо перебував на перехресті, створюючи перешкоду для руху транспортних засобів протягом 5 секунд. За виїзд на "вафельницю" в такому випадку автомобіліст заплатить штраф в розмірі тисячі рублів.

Як повідомляв Depo.Кубань, у Краснодарі в кабіну трамвая кинули камінь і поранили водія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань