На Росії військові можуть втратити доступ до соцмереж

Соцмережі можуть заборонити для російських військових і призовників  

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", законопроект про заборону Держдума прийняла в першому читанні.

За відомостями видання, у найближчому майбутньому військовослужбовцям загрожує перспектива залишитися без світової павутини. Так, Держдума прийняла в першому читанні законопроект, що забороняє солдатам і офіцерам створювати акаунти в популярних соцмережах "Однокласники", "ВКонтакте", Facebook й інших аналогічних ресурсах. Також заборонено публікувати інформацію про свою службу і частини.

Варто зазначити, що заборона буде поширюватися не тільки на військовослужбовців російської армії, а й на осіб, які проходять військову службу за призовом. Автори документа нагадують, що публікації військовослужбовців постійно аналізуються іноземними спецслужбами. Тому прив'язані до місцевості фотографії та відеоматеріали можуть "привести до зриву бойового завдання".

Нові норми торкнуться не тільки військовослужбовців, які здійснюють службу в Збройних силах РФ, але і інших військ - Росгвардіі, а також військових формувань і органів. На членів сім'ї військовослужбовця нові вимоги поки не поширюватимуться. Однак військовим рекомендують просити своїх родичів і близьких не поширювати інформацію про їх службової діяльності.

Завести акаунт у соціальних мережах військовослужбовці можуть тільки після звільнення зі служби, зазначили в Держдумі. За порушення заборони військовослужбовця притягнуть до дисциплінарної відповідальності.

Як повідомляв Depo.Кубань, в Краснодарі орудували живодери, постраждали більше 10 тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань

Мітки: #закон