На Росії влітку купили новорічну ялинку-мільйонершу

Влада Новоросійська оголосили аукціон на придбання "ялинки штучної Боярської в комплекті з електричною гірляндою і набором кульок" 

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Голос Кубані", це коштуватиме бюджету міста 6,7 мільйона рублів.

За відомостями видання, відповідний тендер був опублікований на офіційному сайті держзакупівель 5 липня. Відповідно до тендерної документації, в придбаний комплект має увійти: штучна ялинка висотою не менше 20 метрів з хвоєю з поліетилену за 3 520 000 рублів, електрична гірлянда за 2 950 000 рублів, набір ялинкових куль за 180 000 рублів і привантажувач у вигляді залізобетонного блоку за 50 000 рублів.

Аукціон, під час якого буде визначений постачальник, відбудеться 2 серпня. Замовником виступає муніципальна казенна установа "Управління житлово-комунального господарства міста".

На даний момент муніципальний внутрішній борг Новоросійську на 1 липня 2018 року склав 2 855 716 000 рублів. У виданні зазначають, що у такій економічної ситуації виникає питання про доцільність закупівлі ялинки на суму майже 7 мільйонів рублів, коли саме місто фактично "потопає" у мільярдних боргах. І припускають, що місцеві чиновники вважають це першочерговою і ефективної тратою бюджетних коштів.

Як повідомляв Depo.Кубань, особи, які вирішили відпочити на території Краснодарського краю, повинні будуть сплатити курортний збір в перший день перебування в регіоні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань