На Росії вступає в силу новий закон щодо кредитів 

Граничну заборгованість по кредитам обмежать у січні 2019 року

Як передає Depo.Кубань із посиланням на "Живу Кубань", зміни в законі "Про мікрофінансову діяльність та мікрофінансові організації" вступлять в силу 28 січня.

За відомостями видання, згідно з поправками, гранична заборгованість позичальника за договором споживчого кредиту строком до 1 року обмежується розміром 2,5-кратної суми такого кредиту.

"Після досягнення цієї суми закон забороняє подальше нарахування відсотків, а також стягування неустойки (штрафів, пені), інших платежів і застосування до позичальника інших заходів відповідальності, - коментують ситуацію в Центробанку РФ

Тобто, позичальник, який взяв в борг, наприклад, тисячу рублів, не зможе бути повинен кредитору понад 3,5 тисячі рублів (тіло боргу плюс нараховані відсотки), уточнили в Центробанку. Крім того, в подальшому - з 1 липня 2019 року - обмеження складуть дворазову суму позики, а з 1 січня 2020 року - 1,5-кратну.

Разом з цим вводиться обмеження щоденної процентної ставки в 1,5% в день з одночасним обмеженням граничного значення повної вартості кредиту (позики). З 1 липня 2019 року щоденна процентна ставка буде знижена до 1% в день, зазначили в Центробанку.

Як повідомляв Depo.Кубань, всі служби Сочі переведені в режим підвищеної готовності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Кубань