На Росії запустять пропутінські телеграм-канали

Напередодні президентських виборів Кремль має намір запустити в регіонах 100 політичних телеграм-каналів 

Depo.
11 жовтня 2017 12:25
ФОТО: depo.ua
На Росії запустять пропутінські телеграм-канали

Влада запустить в російських регіонах мережу зі 100 анонімних політичних телеграм-каналів, передає Depo.Кубань з посиланням на "Югополіс".

В рамках проекту до кінця жовтня планується запустити близько 100 політичних каналів в Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Ростові-на-Дону, Єкатеринбурзі, П'ятигорську, Краснодарі, Самарі, Мурманську, Орлі, Омську, Махачкалі, Тюмені, Вологді і Новосибірську. Список з ще десяти міст поки розробляється.

У кожному місті буде по 4-5 телеграм-каналів, вести їх стануть від 3 до 5 людей - журналісти регіональних ЗМІ і співробітники прес-служб. Робота каналів оплачуватиметься місцевими виданнями та адміністрацією.

"Цільова аудиторія - жителі російських міст у віці від 20 до 50 років. Це основні користувачі мессенджера. Фінансування ляже на регіони, а ідеологічною складовою займатимуться в адміністрації президента", - розповів один зі співрозмовників.

За словами співрозмовників, мережа проіснує до весни-літа 2018 року, а потім канали почнуть закривати.

Середній телеграм-канал коштує від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, "хороший канал" - від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Засновник Telegram поки не прокоментував інформацію про проект.

Як повідомляв Depo.Кубань, стало відомо про ризик блокування месенджера Telegram в Росії.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань