ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Росії завідуюча дитсадком вкрала майже 2 млн руб

Жінці пред'явили обвинувачення по трьом епізодам шахрайства

Depo.
12 жовтня 2017 16:20
ФОТО: depo.ua

У Краснодарському краї завідуюча дитячим садком постане перед судом за звинуваченням у шахрайстві, передає Depo.Кубань з посиланням на "Кубанські новини".

За версією слідства, з січня 2006 року по лютий 2017 року завідуюча дитячим садком давала вказівку підлеглим переводити виплати, які виділяються їм з бюджету на заохочення і преміювання, і передавати їй частину грошей нібито на потреби дитячого садка. Отриманими грошима жінка розпоряджалася на свій розсуд.

Загалом завідуюча незаконно заволоділа понад 1,8 мільйоном рублів, отриманими нею від 28 співробітників.

Вона ж з листопада 2015 року найняла на півставки вахтера, якого згодом переводила на різні посади. Чоловік перестав виконувати трудові обов'язки, а обвинувачена вносила неправдиві відомості в табель обліку робочого часу і передавала їх в бухгалтерію для проведення виплат.

В результаті з листопада 2015 по січень 2017 року на особовий рахунок працівника були перераховані понад 125 тисяч рублів, якими жінка розпорядилася на власний розсуд.

Крім того, вона видала фіктивний наказ про прийом іншого чоловіка на посаду електромонтера і з грудня 2010 по липень 2013 року отримувала за нього заробітну плату, розмір якої перевищив 178 тисяч рублів.

Кримінальну справу із затвердженим обвинувальним висновком направили до суду для розгляду.

Як повідомляв Depo.Кубань, на Кубані директор фірми привласнив 20 млн рублів при будівництві багатоповерхівки.

Більше новин Кубані читайте на Depo.Кубань